Co nabízím

Možnosti spolupráce:

Hlavní smyslem celého webu je přiblížit mojí literární tvorbu lidem. Prostřednictvím psaní sdílím nejen inspirující myšlenky, ale také svůj osobní příběh. A to je to, co dává celému projektu přidanou hodnotu, a co vkládám i do své práce. Osobní přístup. 

Pokud Vás zaujal styl, jakým píšu, a chtěli byste, abych se spisovatelsky podílela na Vašem projektu, neváhejte mě kontaktovat. Píši texty s různorodou tématikou a s radostí můžu tvořit na Vámi zadané téma. Stejně tak, pokud Vás zaujal některý z publikovaných článků, a přáli byste si ho otisknout, nebo jakkoli jinak použít. Na osobní dohodě zůstává i možnost dlouhodobé spolupráce.

Nic neudělá dobrý dojem tak, jako přesvědčivé vyprávění. Zažijte emoce v přímém přenosu, udělejte si osobní názor, nadchněte se fotkami a poznejte zajímavé detaily o cizí zemi v hodině a půl dlouhém povídání. Plánované projekce jsou zveřejňovány na facebookových stránkách. Chtěli byste, abych přednášela na Vaší akci? Z aktuálního materiálu nabízím: Stopem napříč Tureckem, Stopem napříč Kanadou, Všechny vůně Maroka, Norskem skoro zadarmo a Gruzie na koních